Konto firmowe

Wprowadzenie obowiązku posiadania konta bankowego przez każdą firmę stało się dla instytucji oferujących takie usługi nieoczekiwanym źródłem zysków. Wybierając Bank trzeba poważnie zastanowić się z jakich usług będziemy korzystać. Czy firmowa karta kredytowa jest nam tak naprawdę niezbędna?

Czy Chcemy zarządzać rachunkiem przez telefon, Internet Czy bezpośrednio z pomocą profesjonalnych Doradców w Centrach Usług Finansowych?

Wybierając konto Firmowe zastanów się czego i w jakiej formie potrzebujesz. Dla firmy nie ma chyba nic gorszego jak przeniesienie rachunku firmowego do innego banku. Zamieszanie, jakie może to spowodować wśród naszych kontrahentów będzie naprawdę uciążliwe. Pomożemy Ci wybrać na starcie satysfakcjonujące rozwiązanie. Skupiamy najlepsze oferty banków a nasz Doradca Finansowy udzieli Ci rzetelnej informacji i fachowej porady na temat produktu, który będzie najdokładniej odzwierciedlał Twoje potrzeby.

Największą obecnie popularnością cieszą się konta internetowe, z pośród banków oferujących usługi te mają najniższe opłaty:

mBIZNES konto, ING Bank Śląski Konto dla małych firm ZYSK, Inteligo Konto firmowe, Biznes konto Polbank EFG

Poniżej przedstawiamy przykłady firm abyśmy mogli przedstawić Ci najlepszą ofertę dopasuj najbardziej przypominającą Twoją. Wybierz jeden z modeli i podaj naszemu Doradcy podczas rozmowy.

I Mała Firma posiadająca konto bankowe tylko dlatego, że wymaga tego prawo, większość transakcji odbywa się w formie gotówkowej. Przelewy realizowane są tylko za rachunki telefoniczne składki i podatki.

Szukasz konta firmowego, kliknij i umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą.

II Firma świadcząca usługi dla innych firm, praktycznie brak obrotów w postaci gotówkowej, wszystkie faktury za zrealizowane projekty wpływają na konto. Wynagrodzenia dla pracowników jak i rachunki, składki, podatki realizowane przez system internetowy banku. Branża nie wymagająca posiadania dużego limitu na linii kredytowej. Sporadycznie korzysta z takiej usługi.

Szukasz konta firmowego, kliknij i umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą.

III Firma Generuje bardzo duży obrót w postaci gotówkowej co drugi dzień część pieniędzy jest wpłacana do Banku, a część pokrywa bieżące wydatki. Raz w miesiącu realizowane przelewy dla kontrahentów. Pensje pracowników wypłacane zarówno przelewami bankowymi jak i gotówką. Zainteresowanie lokowaniem nawet najmniejszych nadwyżek kapitału na atrakcyjnie oprocentowane rachunki.

Szukasz konta firmowego, kliknij i umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą.

IV Firma wpłaca codziennie na konto duże sumy pieniędzy, (utarg ze sprzedaży), część przychodów wpływa też na konto. Realizowane są przelewy za podatki, składki, rachunki i przelewy dla kontrahentów. Działalność firmy wymaga dużego limitu na linii kredytowej. Przykładem może być hurtownia. (duża ilość przelewów w miesiącu).

Nie trać czasu na chodzenie po bankach, kliknij i umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą.

BrokerBankowy.pl - Twój Niezależny Doradca Finansowy


 
Małopolskie Dolnośląskie Łódzkie Śląskie Opolskie Świętokrzyskie Biuro Obsługi Klienta Infolinia 0 801 800 160 Warmińsko-mazurskie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Podlasie Zachodniopomorskie Lubuskie Podkarpackie Lubelskie Pomorskie Mazowieckie
Wiadomości Kursy Walut NBP

 

2004 © Finance Service  Doradcy Finansowi | OCHRONA PRAWNA | POLEĆ STRONĘ| MAPA SERWISU | KONTAKT |