Konto osobiste

Konto osobiste zwane jest również rachunkiem osobistym. Służy ono do prowadzenia rozliczeń osób fizycznych. Jednym z głównych jego założeń jest umożliwienie stałego i płynnego dostępu do własnych środków pieniężnych bez konieczności przechowywania gotówki w domu. Do tego celu służy między innymi rozbudowany system płatności kartami w sklepach i punktach usługowych, czeki oraz przelewy bezgotówkowe za płatności terminowe i okazjonalne. W ramach konta osobistego klienci otrzymują pakiety powiązanych z nim usług, np. karty debetowe, przelewy i stałe zlecenia płatnicze, dostęp do konta za pośrednictwem internetu lub telefonu.

Otwarcie konta osobistego jest zwykle bezpłatne, a nasz Doradca Finansowy pomoże Ci w wyborze najlepszego konta osobistego.

Podstawowym wymogiem banków przy otwieraniu konta osobistego jest okazanie dowodu tożsamości (najlepiej dowodu osobistego lub ewentualnie paszportu z poświadczeniem adresu zameldowania).

Szukasz konta osobistego, kliknij i umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą.

BrokerBankowy.pl - Twój Niezależny Doradca Finansowy

 
Małopolskie Dolnośląskie Łódzkie Śląskie Opolskie Świętokrzyskie Biuro Obsługi Klienta Infolinia 0 801 800 160 Warmińsko-mazurskie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Podlasie Zachodniopomorskie Lubuskie Podkarpackie Lubelskie Pomorskie Mazowieckie
Wiadomości Kursy Walut NBP
2004 © Finance Service  Doradcy Finansowi | OCHRONA PRAWNA | POLEĆ STRONĘ| MAPA SERWISU | KONTAKT |