Kredyt na oświadczenie

Kredyt na oświadczenie oznacza tyle, że ubiegający się o taki kredyt nie muszą przedstawiać takich dokumentów finansowych jak zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzone przez pracodawcę czy w przypadku działalności nie wymaga się dokumentów finansowych takich jak PIT-y czy księgi rachunkowe.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą się jednak liczyć z tym, iż będzie wymagane zaświadczenie o niezaleganiu w ZUS jak również US.

Kredyt ten stworzono z myślą o Klientach, którzy z różnych powodów nie mogli udokumentować w żaden sposób swoich rzeczywistych dochodów.

Wystarczy tylko podpisanie oświadczenia, w którym zadeklarujesz, że Twoje dochody są wystarczające aby spłacać ratę kredytu w określonej przez bank wysokości. Bank określi również wiarygodność poprzez sprawdzenie historii Klienta w Biurze Informacji Kredytowej.

Aby ubiegać się o traki kredyt trzeba koniecznie dysponować wkładem własnym na poziomie min. 30% wartości nieruchomości. Kwota kredytu nie może przekroczyć 150 tys. w CHF lub 300 tys. w PLN. Okres kredytowania to nawet 40 lat.

Jeśli chodzi o pożyczkę na oświadczenie, to nie może być ona większa niż 35% wartości nieruchomości.

Każdy kto zamierza ubiegać się o kredyt na oświadczenie musi pamiętać, że nie jest to produkt tani. Bank rekompensuje sobie zwiększone ryzyko dodatkowymi opłatami, prowizjami, ubezpieczeniami oraz wysoką marżą.


Wyślij zgłoszenie lub zadzwoń, a przekonasz się, że warto.

BrokerBankowy.pl - Twój Niezależny Doradca Finansowy

 
Małopolskie Dolnośląskie Łódzkie Śląskie Opolskie Świętokrzyskie Biuro Obsługi Klienta Infolinia 0 801 800 160 Warmińsko-mazurskie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Podlasie Zachodniopomorskie Lubuskie Podkarpackie Lubelskie Pomorskie Mazowieckie
Wiadomości Kursy Walut NBP
2004 © Finance Service  Doradcy Finansowi | OCHRONA PRAWNA | POLEĆ STRONĘ| MAPA SERWISU | KONTAKT |