Pożyczki hipoteczne

Jeśli chcesz spełnić marzenia i potrzebujesz środków na sfinansowanie dowolnych celów, to pożyczka hipoteczna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Pożyczka hipoteczna jest stosunkowo młodym produktem kredytowym oferowanym polskim konsumentom. Pożyczka hipoteczna podobnie jak kredyt hipoteczny, polega na tym, że zabezpieczeniem jej jest nieruchomość. Różnica polega na tym, iż pożyczka hipoteczna może być przeznaczona na dowolny cel. Zaletą takiego kredytu jest to, że oprocentowanie jest znacznie niższe niż w wypadku zwykłych pożyczek gotówkowych, kart kredytowych itp., których oprocentowanie przewyższa niekiedy 20% w skali roku,a także fakt, iż taki kredyt zaciągnąć można na znacznie dłuższy okres czasu niż zwykłą pożyczkę gotówkową.

Przykładowo, pożyczka może okazać się bardzo pomocna w przypadku zdarzeń losowych (choroba), gdy nie posiadamy wystarczających oszczędności. Może ona też służyć np. do spłaty innych drogich kredytów gotówkowych i kart kredytowych, tak aby zmniejszyć nasze comiesięczne zobowiązania. Pożyczką można sfinansować kupno nowego samochodu ponieważ oprocentowanie kredytu samochodowego będzie znacząco wyższe niż pożyczki hipotecznej. Oprocentowanie tego rodzaju pożyczek zaczyna się już od 5,5% dla CHF oraz 7,5% dla kredytu w PLN i jest zależna od tego w jakim banku staramy o taki kredyt oraz jakim zabezpieczeniem dysponujemy. Niektóre banki oferują kredyt w oparciu o wartość nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Możemy uzyskać w takiej sytuacji kwotę równowartości nawet 70 proc. zastawianej nieruchomości. Istnieje możliwość wyliczania zdolności kredytowej na zasadach uproszczonych, jeśli kredytobiorcy wykonują zawód zaufania publicznego.

W naszej ofercie posiadamy również pożyczkę hipoteczną na oświadczenie, bez wymagania dokumentacji finansowej Klienta. Maksymalna wysokość pożyczki wynosi wtedy do 60% wartości nieruchomości.

Aby poznać szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Finansowym, który przedstawi Państwu bezpłatnie indywidualną ofertę kredytu.

Kliknij i umów się na bezpłatne spotkanie z Doradcą.

BrokerBankowy.pl - Twój Niezależny Doradca Finansowy

 
Małopolskie Dolnośląskie Łódzkie Śląskie Opolskie Świętokrzyskie Biuro Obsługi Klienta Infolinia 0 801 800 160 Warmińsko-mazurskie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Podlasie Zachodniopomorskie Lubuskie Podkarpackie Lubelskie Pomorskie Mazowieckie
Wiadomości Kursy Walut NBP
2004 © Finance Service  Doradcy Finansowi | OCHRONA PRAWNA | POLEĆ STRONĘ| MAPA SERWISU | KONTAKT |