Refinansowanie kapitału z nieruchomości

Refianansowanie kosztów związanych z zakupem nieruchomości to najprostszy sposób odzyskania wcześniej zainwestowanych pieniędzy w zakup, budowę lub remont.

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, że mamy okazjonalną ofertę kupna nieruchomości bądź zainwestowania w jakieś przedsięwzięcie, tylko pieniądze musimy wyłożyć od razu.

Nie ma wtedy czasu na procedurę kredytową, lub z jakiś względów sprawa kredytu nie może być przeprowadzona w momencie zakupu.

Sensownym rozwiązaniem jest uwolnienie kapitału zamrożonego w nieruchomości. Procedura jest bardzo prosta i wymaga minimum formalności.

Kredyt możesz uzyskać nawet na 40 lat a pozyskane środki wydać na dowolny cel. Jeżeli kupiłeś nieruchomość za własne oszczędności, możesz uzyskać kredyt refinansowy nawet rok po jej zakupie.

Oddamy Ci zainwestowane pieniądze, a kredyt będzie naprawdę tani.

Po co zamrażać własne środki, które można zainwestować w rozwój własnego przedsiębiorstwa i płacić, co miesiąc niską ratę. Każdy przedsiębiorca wie, że tylko inwestując można się rozwijać.

Pomożemy Ci wybrać atrakcyjną ofertę kredytową.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym Doradcą Finansowym.

BrokerBankowy.pl - Twój Niezależny Doradca Finansowy

 
Małopolskie Dolnośląskie Łódzkie Śląskie Opolskie Świętokrzyskie Biuro Obsługi Klienta Infolinia 0 801 800 160 Warmińsko-mazurskie Kujawsko-pomorskie Wielkopolskie Podlasie Zachodniopomorskie Lubuskie Podkarpackie Lubelskie Pomorskie Mazowieckie
Wiadomości Kursy Walut NBP
2004 © Finance Service  Doradcy Finansowi | OCHRONA PRAWNA | POLEĆ STRONĘ| MAPA SERWISU | KONTAKT |